Laddercompetitie ZTTVJe bent niet ingelogd.
UitdagerUitgedaagde Datum uitdagingDatum wedstrijdUitslagWinnaar
Peter van den Berg Kasper Marinus di 13 februari 2018 19:44 di 20 februari 2018 2-3 Kasper
Daphne Tollenaar Peter Hendriksen za 17 februari 2018 21:12 di 20 februari 2018 2-3 Peter H.
Robert Wesdijk Max van Engers do 15 februari 2018 23:02 di 20 februari 2018 3-2 Robert
Clara van der Meulen Maarten Santema do 15 februari 2018 22:34 di 20 februari 2018 3-2 Clara
Joost Scheele Paul de Jongh ma 19 februari 2018 19:10 di 20 februari 2018 1-3 Paul
Floris Zur Muhlen Rens Boer di 06 februari 2018 07:29 do 15 februari 2018 3-1 Floris
Maarten Santema Ronald Muskiet di 06 februari 2018 22:53 do 15 februari 2018 0-3 Ronald
Silvan Dittmar Robert Wesdijk zo 04 februari 2018 13:56 do 15 februari 2018 2-3 Robert
Machiel van Hooren Paul de Jongh do 08 februari 2018 22:20 do 15 februari 2018 2-3 Paul
Joost Scheele Dion van Leeuwen di 13 februari 2018 21:51 do 15 februari 2018 0-3 Dion
Daphne Tollenaar Erik Leenders ma 05 februari 2018 22:51 do 15 februari 2018 0-3 Erik
Bart van den Akker Yo Han Groenevelt wo 07 februari 2018 16:54 do 08 februari 2018 0-0 Yo Han
Tim Otten Dion van Leeuwen za 27 januari 2018 00:07 di 06 februari 2018 3-1 Tim
Yo Han Groenevelt Peter van den Berg zo 28 januari 2018 14:58 di 06 februari 2018 3-2 Yo Han
Jasper Vilé Maarten Santema do 01 februari 2018 22:01 di 06 februari 2018 3-1 Jasper
Peter Hendriksen Ellin Nootebos za 03 februari 2018 17:00 di 06 februari 2018 1-3 Ellin
Rick Jochems Martin Bijsterbosch di 30 januari 2018 22:24 do 01 februari 2018 0-0 Rick
Theo Rem Paul de Jongh vr 26 januari 2018 12:18 do 01 februari 2018 3-0 Theo
Ronald Muskiet Bart van den Akker za 27 januari 2018 09:12 do 01 februari 2018 0-3 Bart
Silvan Dittmar Jasper Vilé zo 28 januari 2018 20:45 do 01 februari 2018 1-3 Jasper
Maarten Santema Rick Jochems di 23 januari 2018 23:23 di 30 januari 2018 0-3 Rick
Clara van der Meulen Robert Wesdijk di 23 januari 2018 10:14 di 30 januari 2018 0-3 Robert
Herman Moet Machiel van Hooren vr 26 januari 2018 23:12 di 30 januari 2018 1-3 Machiel
Machiel van Hooren Tim Otten wo 17 januari 2018 18:46 do 25 januari 2018 0-3 Tim
Floris Zur Muhlen Rens Boer di 16 januari 2018 20:54 do 25 januari 2018 1-3 Rens
Paul de Jongh Silvan Dittmar do 18 januari 2018 22:59 do 25 januari 2018 0-3 Silvan
Daphne Tollenaar Yo Han Groenevelt do 18 januari 2018 23:00 do 25 januari 2018 3-0 Daphne
Joost Scheele Herman Moet di 23 januari 2018 09:43 do 25 januari 2018 3-0 Joost
Kasper Marinus Erik Leenders wo 24 januari 2018 16:03 do 25 januari 2018 1-3 Erik
Peter Hendriksen Kasper Marinus vr 19 januari 2018 12:12 di 23 januari 2018 3-2 Peter H.
Max van Engers Maarten Santema wo 17 januari 2018 12:04 di 23 januari 2018 3-0 Max
Rick Jochems Daphne Tollenaar do 11 januari 2018 20:10 do 18 januari 2018 1-3 Daphne
Silvan Dittmar Jelle Bijsterbosch wo 10 januari 2018 23:02 do 18 januari 2018 0-0 Jelle
Dion van Leeuwen Theo Rem di 16 januari 2018 20:35 do 18 januari 2018 3-2 Dion
Kasper Marinus Ellin Nootebos di 16 januari 2018 20:35 do 18 januari 2018 1-3 Ellin
Clara van der Meulen Max van Engers do 11 januari 2018 21:27 di 16 januari 2018 0-3 Max
Ab Akkermans Peter Hendriksen vr 12 januari 2018 03:13 di 16 januari 2018 0-3 Peter H.
Paul de Jongh Machiel van Hooren vr 12 januari 2018 08:48 di 16 januari 2018 3-2 Paul
Maarten Santema Martijn Grimme zo 14 januari 2018 01:32 di 16 januari 2018 0-3 Martijn
Herman Moet Dion van Leeuwen di 19 december 2017 16:18 do 11 januari 2018 0-0 Dion
Yo Han Groenevelt Ab Akkermans wo 20 december 2017 04:43 do 11 januari 2018 3-0 Yo Han
Martin Bijsterbosch Bart van den Akker zo 17 december 2017 11:37 do 11 januari 2018 3-0 Martin
Jasper Vilé Theo Rem di 09 januari 2018 22:10 do 11 januari 2018 3-0 Jasper
Kasper Marinus Floris Zur Muhlen di 09 januari 2018 21:00 do 11 januari 2018 0-3 Floris
Robert Wesdijk Ronald Muskiet di 09 januari 2018 21:41 do 11 januari 2018 0-3 Ronald
Erik Leenders Rens Boer do 21 december 2017 21:04 di 09 januari 2018 0-3 Rens
Peter van den Berg Kasper Marinus di 19 december 2017 15:24 di 09 januari 2018 0-3 Kasper
Tim Otten Silvan Dittmar di 19 december 2017 23:00 di 09 januari 2018 0-3 Silvan
Machiel van Hooren Clara van der Meulen do 21 december 2017 08:27 di 09 januari 2018 0-3 Clara
Paul de Jongh Jasper Vilé do 21 december 2017 16:37 di 09 januari 2018 1-3 Jasper
Maarten Santema Rick Jochems wo 20 december 2017 20:04 di 09 januari 2018 0-3 Rick
Martijn Grimme Robert Wesdijk do 14 december 2017 21:18 do 21 december 2017 3-0 Martijn
Floris Zur Muhlen Rens Boer zo 17 december 2017 21:46 do 21 december 2017 2-3 Rens
Clara van der Meulen Jasper Vilé wo 13 december 2017 17:24 di 19 december 2017 3-1 Clara
Peter Hendriksen Ellin Nootebos ma 18 december 2017 19:15 di 19 december 2017 2-3 Ellin
Machiel van Hooren Jelle Bijsterbosch vr 15 december 2017 14:27 di 19 december 2017 1-3 Jelle
Paul de Jongh Tim Otten vr 15 december 2017 15:45 di 19 december 2017 0-3 Tim
Maarten Santema Max van Engers vr 15 december 2017 17:50 di 19 december 2017 3-2 Maarten
Ab Akkermans Erik Leenders vr 15 december 2017 23:07 di 19 december 2017 0-3 Erik
Robert Wesdijk Max van Engers di 05 december 2017 22:11 do 14 december 2017 3-2 Robert
Rens Boer Floris Zur Muhlen vr 08 december 2017 01:02 do 14 december 2017 2-0 Rens
Rick Jochems Ronald Muskiet vr 08 december 2017 12:24 do 14 december 2017 3-1 Rick
Ab Akkermans Daphne Tollenaar za 09 december 2017 00:52 do 14 december 2017 3-1 Ab
Machiel van Hooren Paul de Jongh wo 13 december 2017 17:27 do 14 december 2017 3-1 Machiel
Kasper Marinus Ellin Nootebos di 12 december 2017 18:30 do 14 december 2017 0-3 Ellin
Silvan Dittmar Martijn Grimme wo 13 december 2017 13:53 do 14 december 2017 0-3 Martijn
Maarten Santema Jasper Vilé wo 06 december 2017 14:43 di 12 december 2017 3-1 Maarten
Machiel van Hooren Tim Otten wo 06 december 2017 17:35 di 12 december 2017 0-3 Tim
Peter Hendriksen Erik Leenders za 09 december 2017 15:10 di 12 december 2017 0-0 Erik
Silvan Dittmar Clara van der Meulen do 07 december 2017 20:47 di 12 december 2017 3-1 Silvan
Martijn Grimme Jelle Bijsterbosch vr 08 december 2017 12:56 di 12 december 2017 3-0 Martijn
Paul de Jongh Dion van Leeuwen ma 11 december 2017 12:56 di 12 december 2017 3-0 Paul
Ronald Muskiet Martin Bijsterbosch za 25 november 2017 17:27 do 07 december 2017 2-3 Martin
Erik Leenders Floris Zur Muhlen za 02 december 2017 07:48 do 07 december 2017 1-3 Floris
Paul de Jongh Silvan Dittmar do 30 november 2017 23:13 do 07 december 2017 0-3 Silvan
Herman Moet Feng Zhang di 05 december 2017 15:41 do 07 december 2017 0-3 Feng
Ab Akkermans Yo Han Groenevelt wo 06 december 2017 04:10 do 07 december 2017 2-3 Yo Han
Theo Rem Rick Jochems wo 06 december 2017 11:04 do 07 december 2017 0-3 Rick
Martijn Grimme Dion van Leeuwen wo 06 december 2017 18:35 do 07 december 2017 3-0 Martijn
Kasper Marinus Daphne Tollenaar di 28 november 2017 20:39 do 07 december 2017 3-0 Kasper
Yo Han Groenevelt Peter van den Berg zo 26 november 2017 07:55 di 05 december 2017 2-3 Peter v/d B.
Maarten Santema Dion van Leeuwen do 30 november 2017 09:07 di 05 december 2017 3-0 Maarten
Clara van der Meulen Tim Otten do 30 november 2017 09:46 di 05 december 2017 3-2 Clara
Jasper Vilé Robert Wesdijk do 30 november 2017 20:39 di 05 december 2017 1-3 Robert
Martijn Grimme Machiel van Hooren vr 01 december 2017 04:17 di 05 december 2017 3-0 Martijn
Machiel van Hooren Paul de Jongh di 28 november 2017 23:08 do 30 november 2017 3-2 Machiel
Martijn Grimme Joost Scheele di 28 november 2017 20:51 do 30 november 2017 0-0 Martijn
Erik Leenders Ellin Nootebos zo 26 november 2017 09:45 do 30 november 2017 3-2 Erik
Herman Moet Feng Zhang di 21 november 2017 23:23 do 30 november 2017 0-0 Feng
Dion van Leeuwen Tim Otten di 21 november 2017 22:19 di 28 november 2017 3-2 Dion
Maarten Santema Jelle Bijsterbosch di 21 november 2017 23:17 di 28 november 2017 0-3 Jelle
Ab Akkermans Peter Hendriksen wo 22 november 2017 01:35 di 28 november 2017 1-3 Peter H.
Clara van der Meulen Machiel van Hooren do 23 november 2017 22:08 di 28 november 2017 3-0 Clara
Kasper Marinus Ellin Nootebos do 16 november 2017 20:50 do 23 november 2017 0-3 Ellin
Silvan Dittmar Theo Rem vr 17 november 2017 02:39 do 23 november 2017 2-3 Theo
Robert Wesdijk Bart van den Akker ma 20 november 2017 14:51 do 23 november 2017 1-3 Bart
Paul de Jongh Joost Scheele ma 20 november 2017 16:31 do 23 november 2017 3-2 Paul
Daphne Tollenaar Erik Leenders ma 20 november 2017 16:32 do 23 november 2017 1-3 Erik
Rens Boer Floris Zur Muhlen di 21 november 2017 22:10 do 23 november 2017 2-3 Floris
Clara van der Meulen Dion van Leeuwen vr 17 november 2017 10:27 di 21 november 2017 0-3 Dion
Peter Hendriksen Rens Boer ma 13 november 2017 22:35 di 21 november 2017 0-3 Rens
Machiel van Hooren Maarten Santema do 09 november 2017 20:53 di 21 november 2017 1-3 Maarten
Paul de Jongh Feng Zhang di 07 november 2017 22:14 do 16 november 2017 3-0 Paul
Bart van den Akker Kasper Marinus ma 13 november 2017 15:56 do 16 november 2017 0-3 Kasper
Silvan Dittmar Joost Scheele di 07 november 2017 11:55 di 14 november 2017 3-0 Silvan
Theo Rem Robert Wesdijk do 09 november 2017 15:21 di 14 november 2017 0-3 Robert
Tim Otten Dion van Leeuwen di 07 november 2017 22:27 di 14 november 2017 0-0 Tim
Herman Moet Clara van der Meulen do 09 november 2017 20:59 di 14 november 2017 0-3 Clara
Jasper Vilé Max van Engers di 07 november 2017 22:38 di 14 november 2017 1-3 Max
Daphne Tollenaar Rens Boer wo 01 november 2017 13:25 do 09 november 2017 0-3 Rens
Erik Leenders Ellin Nootebos di 31 oktober 2017 22:04 do 09 november 2017 2-3 Ellin
Maarten Santema Jasper Vilé vr 27 oktober 2017 09:46 di 07 november 2017 0-3 Jasper
Clara van der Meulen Tim Otten di 31 oktober 2017 21:23 di 07 november 2017 2-3 Tim
Machiel van Hooren Paul de Jongh do 02 november 2017 21:17 di 07 november 2017 3-0 Machiel
Dion van Leeuwen Jelle Bijsterbosch vr 27 oktober 2017 10:12 di 07 november 2017 0-3 Jelle
Ab Akkermans Kasper Marinus di 31 oktober 2017 22:14 do 02 november 2017 0-0 Kasper
Kasper Marinus Peter van den Berg do 02 november 2017 21:18 do 02 november 2017 0-0 Kasper
Herman Moet Feng Zhang vr 27 oktober 2017 10:03 do 02 november 2017 0-0 Feng
Rick Jochems Ronald Muskiet di 24 oktober 2017 16:53 do 02 november 2017 1-3 Ronald
Silvan Dittmar Machiel van Hooren di 24 oktober 2017 23:04 do 02 november 2017 3-0 Silvan
Ellin Nootebos Peter Hendriksen di 24 oktober 2017 16:42 di 31 oktober 2017 3-1 Ellin
Robert Wesdijk Max van Engers do 26 oktober 2017 22:36 di 31 oktober 2017 0-3 Max
Kasper Marinus Erik Leenders vr 27 oktober 2017 06:44 di 31 oktober 2017 2-3 Erik
Tim Otten Joost Scheele zo 29 oktober 2017 08:57 di 31 oktober 2017 3-1 Tim
Paul de Jongh Tim Otten zo 22 oktober 2017 22:08 do 26 oktober 2017 1-3 Tim
Daphne Tollenaar Kasper Marinus zo 22 oktober 2017 22:00 do 26 oktober 2017 3-1 Daphne
Theo Rem Joost Scheele zo 22 oktober 2017 16:03 do 26 oktober 2017 3-2 Theo
Erik Leenders Peter van den Berg di 17 oktober 2017 23:01 di 24 oktober 2017 0-0 Erik
Clara van der Meulen Silvan Dittmar do 19 oktober 2017 23:01 di 24 oktober 2017 3-0 Clara
Maarten Santema Dion van Leeuwen vr 20 oktober 2017 10:01 di 24 oktober 2017 0-3 Dion
Robert Wesdijk Martin Bijsterbosch di 10 oktober 2017 11:51 do 19 oktober 2017 2-3 Martin
Max van Engers Jelle Bijsterbosch wo 11 oktober 2017 09:42 do 19 oktober 2017 3-0 Max
Rick Jochems Joost Scheele wo 11 oktober 2017 14:43 do 19 oktober 2017 3-0 Rick
Bart van den Akker Yo Han Groenevelt do 12 oktober 2017 22:34 do 19 oktober 2017 1-3 Yo Han
Paul de Jongh Machiel van Hooren di 17 oktober 2017 21:11 do 19 oktober 2017 1-3 Machiel
Ab Akkermans Daphne Tollenaar za 14 oktober 2017 00:36 do 19 oktober 2017 2-3 Daphne
Clara van der Meulen Herman Moet di 10 oktober 2017 09:25 di 17 oktober 2017 3-0 Clara
Peter van den Berg Kasper Marinus vr 13 oktober 2017 08:42 di 17 oktober 2017 3-0 Peter v/d B.
Machiel van Hooren Dion van Leeuwen di 10 oktober 2017 21:16 di 17 oktober 2017 1-3 Dion
Silvan Dittmar Paul de Jongh di 10 oktober 2017 21:28 di 17 oktober 2017 1-3 Paul
Peter Hendriksen Erik Leenders ma 16 oktober 2017 17:16 di 17 oktober 2017 3-1 Peter H.
Tim Otten Maarten Santema ma 16 oktober 2017 14:55 di 17 oktober 2017 1-3 Maarten
Kasper Marinus Floris Zur Muhlen do 05 oktober 2017 21:03 do 12 oktober 2017 0-3 Floris
Ronald Muskiet Bart van den Akker do 05 oktober 2017 21:01 do 12 oktober 2017 1-3 Bart
Dion van Leeuwen Max van Engers zo 01 oktober 2017 14:05 di 10 oktober 2017 0-3 Max
Maarten Santema Machiel van Hooren di 03 oktober 2017 21:06 di 10 oktober 2017 3-1 Maarten
Ab Akkermans Ellin Nootebos wo 04 oktober 2017 01:59 di 10 oktober 2017 1-3 Ellin
Tim Otten Rick Jochems za 07 oktober 2017 14:02 di 10 oktober 2017 0-3 Rick
Robert Wesdijk Ronald Muskiet do 28 september 2017 20:15 do 05 oktober 2017 0-3 Ronald
Paul de Jongh Theo Rem za 30 september 2017 12:48 do 05 oktober 2017 0-3 Theo
Peter van den Berg Erik Leenders za 30 september 2017 12:54 di 03 oktober 2017 2-3 Erik
Kasper Marinus Peter Hendriksen do 28 september 2017 20:52 di 03 oktober 2017 3-0 Kasper
Machiel van Hooren Tim Otten zo 01 oktober 2017 00:06 di 03 oktober 2017 3-1 Machiel
Yo Han Groenevelt Ab Akkermans di 26 september 2017 22:41 di 03 oktober 2017 3-0 Yo Han
Rick Jochems Joost Scheele di 26 september 2017 19:44 di 03 oktober 2017 0-0 Joost
Clara van der Meulen Ruben Zwietering zo 24 september 2017 18:05 di 03 oktober 2017 0-0 Clara
Silvan Dittmar Herman Moet za 23 september 2017 19:08 di 03 oktober 2017 3-0 Silvan
Machiel van Hooren Feng Zhang di 19 september 2017 23:05 do 28 september 2017 3-2 Machiel
Daphne Tollenaar Ellin Nootebos vr 22 september 2017 18:18 do 28 september 2017 1-3 Ellin
Bart van den Akker Job Köbben vr 22 september 2017 23:10 do 28 september 2017 0-0 Bart
Erik Leenders Rens Boer di 26 september 2017 21:49 do 28 september 2017 0-3 Rens
Ab Akkermans Peter van den Berg zo 17 september 2017 22:24 di 26 september 2017 0-0 Peter v/d B.
Kasper Marinus Yo Han Groenevelt zo 17 september 2017 09:38 di 26 september 2017 3-1 Kasper
Dion van Leeuwen Maarten Santema zo 24 september 2017 18:15 di 26 september 2017 3-0 Dion
Peter Hendriksen Erik Leenders ma 18 september 2017 21:53 di 26 september 2017 1-3 Erik
Jasper Vilé Jelle Bijsterbosch di 19 september 2017 19:18 di 26 september 2017 1-3 Jelle
Paul de Jongh Tim Otten vr 22 september 2017 18:13 di 26 september 2017 0-3 Tim
Ruben Zwietering Silvan Dittmar zo 17 september 2017 21:20 do 21 september 2017 1-3 Silvan
Rens Boer Floris Zur Muhlen di 12 september 2017 21:37 do 21 september 2017 0-3 Floris
Herman Moet Theo Rem di 12 september 2017 21:19 di 19 september 2017 0-3 Theo
Robert Wesdijk Rick Jochems do 14 september 2017 21:10 di 19 september 2017 3-1 Robert
Tim Otten Maarten Santema zo 17 september 2017 21:02 di 19 september 2017 0-3 Maarten
Dion van Leeuwen Machiel van Hooren di 12 september 2017 23:27 di 19 september 2017 3-0 Dion
Kasper Marinus Bart van den Akker di 05 september 2017 15:39 do 14 september 2017 3-1 Kasper
Silvan Dittmar Feng Zhang zo 10 september 2017 22:43 do 14 september 2017 1-3 Feng
Tim Otten Robert Wesdijk ma 11 september 2017 18:34 do 14 september 2017 0-3 Robert
Ronald Muskiet Martin Bijsterbosch di 12 september 2017 06:46 do 14 september 2017 0-3 Martin
Ab Akkermans Ellin Nootebos di 12 september 2017 15:17 do 14 september 2017 1-3 Ellin
Peter Hendriksen Rens Boer za 09 september 2017 17:20 di 12 september 2017 0-3 Rens
Theo Rem Dion van Leeuwen vr 08 september 2017 10:58 di 12 september 2017 3-0 Theo
Machiel van Hooren Maarten Santema do 31 augustus 2017 22:32 di 12 september 2017 0-3 Maarten
Tim Otten Feng Zhang wo 30 augustus 2017 11:01 do 07 september 2017 3-1 Tim
Erik Leenders Rens Boer za 02 september 2017 21:43 di 05 september 2017 0-3 Rens
Peter van den Berg Ab Akkermans wo 30 augustus 2017 12:53 di 05 september 2017 3-2 Peter v/d B.
Robert Wesdijk Dion van Leeuwen do 31 augustus 2017 22:51 di 05 september 2017 3-2 Robert
Erik Leenders Floris Zur Muhlen do 24 augustus 2017 21:11 do 31 augustus 2017 1-3 Floris
Denise Koomen Yo Han Groenevelt do 24 augustus 2017 21:13 do 31 augustus 2017 1-3 Yo Han
Herman Moet Machiel van Hooren di 29 augustus 2017 21:43 do 31 augustus 2017 0-3 Machiel
Jelle Bijsterbosch Martin Bijsterbosch wo 30 augustus 2017 15:13 do 31 augustus 2017 2-3 Martin
Joost Scheele Rick Jochems wo 30 augustus 2017 11:55 do 31 augustus 2017 1-3 Rick
Kasper Marinus Jelle Bijsterbosch do 24 augustus 2017 20:49 di 29 augustus 2017 3-2 Kasper
Ab Akkermans Rens Boer do 24 augustus 2017 20:57 di 29 augustus 2017 0-3 Rens
Ellin Nootebos Peter van den Berg zo 27 augustus 2017 09:23 di 29 augustus 2017 3-0 Ellin
Machiel van Hooren Tim Otten do 24 augustus 2017 22:47 di 29 augustus 2017 1-3 Tim
Maarten Santema Jasper Vilé do 24 augustus 2017 22:48 di 29 augustus 2017 0-3 Jasper
Bart van den Akker Job Köbben do 24 augustus 2017 23:21 di 29 augustus 2017 0-0 Bart
Robert Wesdijk Max van Engers wo 23 augustus 2017 16:55 di 29 augustus 2017 1-3 Max
Rens Boer Floris Zur Muhlen zo 13 augustus 2017 12:19 do 24 augustus 2017 0-3 Floris
Herman Moet Feng Zhang zo 13 augustus 2017 13:05 do 24 augustus 2017 0-2 Feng
Daphne Tollenaar Denise Koomen di 15 augustus 2017 12:19 do 24 augustus 2017 3-1 Daphne
Joost Scheele Maarten Santema di 22 augustus 2017 20:58 do 24 augustus 2017 3-2 Joost
Ellin Nootebos Bart van den Akker zo 13 augustus 2017 12:00 do 24 augustus 2017 3-1 Ellin
Machiel van Hooren Robert Wesdijk zo 13 augustus 2017 17:47 di 22 augustus 2017 0-3 Robert
Tim Otten Joost Scheele zo 13 augustus 2017 13:54 di 22 augustus 2017 1-3 Joost
Kasper Marinus Jasper Vilé zo 13 augustus 2017 12:12 di 22 augustus 2017 3-0 Kasper
Ab Akkermans Erik Leenders zo 13 augustus 2017 12:00 di 22 augustus 2017 0-3 Erik
Maarten Santema Dion van Leeuwen zo 13 augustus 2017 13:41 di 22 augustus 2017 0-0 Maarten